کتاب آخرین نامه معشوق

اثر جوجو مویز از انتشارات مصدق - مترجم: متین کریمی-داستان تاریخی

عزیزترینم و تنها عشقم. پای حرفم هستم. به این نتیجه رسیدم که تنها راه پیش روی ما اینه که یکی از ما تصمیم بزرگی بگیره. من به اندازه‌ی تو قوی نیستم. وقتی اولین‌بار تو رو دیدم، به نظرم خیلی شکننده اومدی؛ کسی که باید ازش مراقبت کنم. ولی متوجه شدم کاملا در اشتباه بودم. تو یه زن قوی هستی، کسی که می‌تونه یه زندگی با چنین عشقی رو تحمل کنه و این واقعیت رو که ما هرگز برای این زندگی حقی نداریم

بدون که قلبم و همه‌ی امیدم در دستان توست

- از متن کتاب -


خرید کتاب آخرین نامه معشوق
جستجوی کتاب آخرین نامه معشوق در گودریدز

معرفی کتاب آخرین نامه معشوق از نگاه کاربران
4.5 ستاره جالبی، تحریک آمیز و غم انگیز (اما بدون رستگاری)، آخرین نامه از عاشق تو خوب است به عنوان Moyes من قبل از شما. من 90 درصد گریه کردم و هنوز هم متوقف شده ام. من یک ظرف غذا خونین دارم این کتاب به ندرت یک کتاب ارائه می دهد. این کتاب در سال 1960 در لندن آغاز می شود. دو نفر از مردم ملاقات می کنند: جنیفر لوپن، زیبا و جلا، با لورنس، یک بازرگان موفق، مستقل و بی رحمانه بی رحمانه که مین های مختلف را در آفریقا اداره می کند، ازدواج کرده است. آنتونی یک روزنامه نگار است، طلاق گرفته، یک نوشیدنی سنگین، یک مرد مصیبت بار است. هز نه نوع جنیس، خیلی فرار، نه حل و فصل و یا مبتنی بر، و قطعا بدون ثروت و موقعیت اجتماعی. با این حال، جنیفر و آنتونی احساس می کنند که ارتباطی وجود دارد، هرچند خودشان عشق هستند که نباید ... نه پس از آن، نه بدون فرصت های از دست رفته و سختی درد و از دست دادن. به مدت 40 سال به لندن، سال 2003 منتهی می شود. سیلی دو ساله الی، عاشقانه خودش را جعل می کند. عاشق او، جان، با دو فرزند کوچک ازدواج کرده و عجله ندارد تا همسرش را ترک کند. اما الی امیدوار است. الی در زندگی اش، از جمله کارش به عنوان یک خبرنگار، فراموش می شود، اللی چیزی را که در مقابل او قرار دارد، نمی بیند، تا زمانی که او بر روی نامه، نامه ای از عنوان: یک نامه عشق دست نوشته ای که در دهه های گذشته قرار دارد، لگدمال می کند. الی با آنچه که می خواند و می گیرد، وسواس دارد، به دنبال یافتن اطلاعاتی در مورد یک داستان است که درست در مقابل او درست است. آیا اینجا پایان خوش است؟ که بستگی دارد. شادی همیشه چیزی نیست که ما آن را تصور کنیم. گاهی اوقات درباره خودمان، اعتقادات ما، انجام دادن آنچه که توسط فرزند ما انجام می شود، مسیر ما را پیدا می کند، داستان خودمان را نوشتیم، درستی اشتباهاتی که هیچ راهی برای جلوگیری از آن نداشتیم. گاهی اوقات در مورد یک مرد تنهایی در یک کتابخانه، یک مرد که شما را اسکی روی یخ می برد و شما را خنده می دهد، جعبه پست ... باز 40 سال است. گاهی اوقات آن را در مورد می گویند متاسفم، و کلمات در یک نامه، جمع آوری گرد و غبار.

مشاهده لینک اصلی
من معمولا عاشقانه ها را نمی خوانم، اما Jojo Moyes موفق به نوشتن داستان عاشقانه خود را با مواد کمی بیشتر از بسیاری از جمله داستان جاذب و شخصیت های منطقی واقع بینانه است. این کتاب همچنین دارای مزیتی است که در گذشته کمرنگ شده و توصیف روابط و نگرشهای دهه 60 بسیار درست بود. مطمئنا برای من منفورترین صفحه بود و من به خصوص پایان خوشبختی را دوست داشتم. هیچ مشکلی برای دادن آن به چهار ستاره وجود ندارد

مشاهده لینک اصلی
این یکی دیگر از داستان های شگفت انگیز Jojo Moyes است، این یکی متمرکز بر جنیفر استریلینگ است که در سال 1960 در بیمارستان بیدار می شود و نمی داند که او چه جایی است یا جایی دارد. او در حادثه ی وحشتناکی اتومبیل بوده است، او هیچ اطلاعی از آنچه در آنجا پیدا کرده است، ندارد. با رفتن به خانه، او می یابد که او یک زندگی از امتیازات زندگی می کند و یک زندگی با یک شوهر سرد و ناخوشایند زندگی می کند. جستجو در اطراف خانه با امید به کشف کردن او، او می یابد نامه هایی که در مکان های پنهان ترتیب یافته اند، نامه هایی را که دوستانه نوشته شده است، از @ B @ پیدا کنید. اما @ @ @ این داستان پس از سال 2003 به Ellie Haworth می رود روزنامه نگار است که در یک رابطه مرده با یک مرد متاهل است. زندگی او در اطراف او متمرکز است، در حالی که کار او رنج می برد. الی نامه عشق را در یک شمع گرد و خاکی از مقالات کتابخانه روزنامه پیدا می کند، با چنین نوشتاری دلنشینی که او تصمیم می گیرد تا دوستداران پشت نامه عشق را پیدا کند. نامه ها از @ @ @ این داستان شما را در حال تبدیل شدن به شاد، غمگین، تعجب است و یک تورنوس صفحه نیاز به kleenex برای پایان دادن. به خواندن ادامه دهید، قول می دهم که شما آن را دوست دارید !!

مشاهده لینک اصلی
جوجو مویس همیشه به من با نوشته های خود را فتح، داستان های خود را همیشه در نهایت بسته بندی و conseguen قرار دادن دندانه در من corazón.Empecà © به خواندن رمان با انتظارات بسیار بالا، آنها به من تا به گرمی توصیه می شود بود ... هنگامی که شما به پایان برسد خواندن بخش اول نفهمید که چرا همه حرف می زد © مانند یک داستان زیبا و متحرک ... بله، داستان جنیفر و آنتونی خوب بود، که دیگران را خوانده بود. اما تقریبا بدون اینکه متوجه ترکیب یو پی اس از قهرمانان، عشق است که یک بار به دلیل (بد) سرنوشت، دیگران به دست مردان (گاهی اوقات به آن اعتقاد دارند برای آنها بهتر است، و دیگران انگیزه حسادت، یا ناراحتی) آن پایان خوش را نداشت که سزاوار آن بود؛ عمیق به من فرو ریخت. رنج می برند با قهرمانان، من indigne زیادی در برخی شرایط، غیر ممکن به نظر می رسد که در سال 60 ± سیستم عامل جامعه چنان رتروگراد بود، به خصوص با داستان الن mujeres.La من واقعا نیز © N را دوست داشت، اگر چه گاهی اوقات من می خواهم او را با نگرش او با یكدیگر تکان دادم، چطور او بسیار ناراحت بود، نامه ای كه چند سال پیش نوشته بود، چشمانش را باز كرد. من آرزو داشتم که روری دارای اهمیت بیشتری باشد. در پایان و ببینید چند صفحه باقی مانده رنج می برند اگر داستان روری و الن اما پایانی ندارد ... جوجو مویس یک بار دیگر آن را انجام داده، من با دو داستان گرفتار، یک عشق اتفاق می افتد در 60s به نظر می رسد که نمی تواند پایان شاد داشته باشد؛ و دیگری که در حال حاضر اتفاق می افتد، جایی که ما یک زن را پیدا می کنیم که از نامه ای به دستش رسیده است و متوجه می شود که او در زندگی اش فاقد آن است. در نهایت، با یک صحنه بسیار منصفانه و احساساتی، من خودم را در معرض گمراهی قرار دادم و با بعضی از منکران که از من فرار کردند؛ و بستن کتاب من با لبخند رضایت از نقاشی بر روی حرکت نزولی cara.La منحصر به فرد است که در بخش اول به من هزینه کمی به درک که نویسنده شد فصل که در آن ما بود که قبل از حادثه اتفاق افتاده بود متناوب، کسانی که پس از حادثه، من فکر می کنم نویسنده باید به نحوی اشاره داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آخرین نامه معشوق


 کتاب مقلدها
 کتاب همدستی با بریتانیایی ها
 کتاب درختی در بروکلین می روید
 کتاب خانه و جهان
 کتاب راز داوینچی
 کتاب مادموازل اولمپ