کتاب آبشار یخ

اثر متیو جی کربی از انتشارات افق - مترجم: محبوبه نجف خانی-داستان تاریخی

شاید خائنی میان ما باشد...
شاهزاده خانم سولویگ و خواهر و برادر کوچکش، با شروع جنگ به قلعه ای در میان کوه های سر به فلک کشیده پناه می برند.
بچه ها هر روز چشم به راه رسیدن خبر پیروزی پدرشان هستند تا به خانه بازگردند. اما زمستان از راه می رسد و با یخ بستن آبدره، همه در قلعه گرفتار می شوند.
خیلی زود عده ای از جنگجویان مسموم می شوند و می میرند و بچه ها دیگر نمی دانند به چه کسی تکیه کنند.


خرید کتاب آبشار یخ
جستجوی کتاب آبشار یخ در گودریدز

معرفی کتاب آبشار یخ از نگاه کاربران
وقتی که من درباره Icefall شنیده بودم، خیلی خوشم آمد که آن را بخوانم. داستان با سحر و جادو و وایکینگ ها و شخصیت های شجاع جوان، کشف نقاط قوت او. وقتی که من در واقع کتاب را شروع کردم، آن را به سرعت به من رساند که من در نهایت خواندن را از طریق شب. آن را سخت به دقت به آنچه که من در مورد کتاب بهترین را دوست دارم. کتابی که فرد با خوانندگان جوان به اشتراک می گذارد - همانطور که من آن را خوانده ام - به من چنین می گوید که زبان و سبک به خوبی ساخته شده اند که شما می توانید آن را به خواننده جوان تر بخوانید، یک فصل در شب، و آنها را برای هفته ها، اگر نه ماه. نوشتن، شخصیت ها و داستان شما را در آن می اندازد حتی زمانی که کتاب را می بندید، می دانید که می خواهید دوباره آن را بخوانید. این کتابی است برای لذت بردن و به اشتراک گذاری.

مشاهده لینک اصلی
تقریبا شگفت انگیز است، این رمان دوم خیلی بهتر از نویسندگان اول است (صاف تر، پیچیده تر و سبک تر است). اسطوره های اسرار آمیز و فانتزی شاهزاده ای قطعا چیزی من نیستند، بنابراین زمانیکه به این موضوع رسیدم، من فکر می کنم اگر آن چیز من بود، من آن را به چهار ستاره امتیاز دادم. این طرح دو شگفتی (خوب، یک، و تنها تنها به صورت ظریف پیش بینی شده)، و تنش عاشقانه بین شخصیت اصلی و یکی از شخصیت های دیگر، دوباره ظریف، اما غنی است.

مشاهده لینک اصلی
داستان جالبی چیست؟ من واقعا داستان هایی با یک پروتاگ قاطع زن می خواهم و این یکی با این لایحه متناسب است. من همچنین منابع نروژی فرهنگ نیشکر را در سراسر پاکسازی می کنم. من هر چند که ذکر شد @ Slow Starter @ نوع کتاب بود. هیچ یک از این اقدامات تا پایان به پایان نخواهد رسید. من به طور معمول از ابتدای شروع باقی مانده ام اما خوشحالم که با این یکی روبرو شدم زیرا در پایان واقعا خوب بود. مجددا به Jenna Lamia فوق العاده ای که کتاب صوتی را نقل قول می کنم متوسل می شوم. من او را دوست دارم

مشاهده لینک اصلی
وقتی این کتاب را برداشتم، انتظارات زیادی داشتم. من قبلا یکی از کتاب های آقای کریبس را خوانده بودم و آن را دوست داشتم، بنابراین واقعا هیجان زده شدم این را امتحان کنم. حتی با انتظارات زیاد، این کتاب همه آنها را پیشی گرفته است. تمام وقت من در لبه صندلی من بودم. شخصیت ها عالی بودند، طرح بسیار هیجان انگیز بود و نوشتن فوق العاده بود.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را دوست داشتم! آن را به عنوان فانتزی طبقه بندی شده است، اما بیشتر بخشی از کتاب را بیشتر بخوانید مانند داستان تاریخی. آن را با وایکینگ ها و اسطوره شناسی نوردی و قدرت کلمات و داستانها در ارتباط می گذارد. من این را شدیدا به همه توصیه می کنم!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آبشار یخ


 کتاب تابستان دیوانه‏‫
 کتاب داغ ننگ
 کتاب همدستی با بریتانیایی ها
 کتاب شمال
 کتاب تام سایر
 کتاب میراث گمشدگی